Atribuită Cumpărare directă

CONFORM DOCUMENTATIEI PUBLICATE IN CADRUL ANUNTULUI PUBLICAT IN SEAP ADV1230640/03.08.2021 SE VA DEPUNE DOCUMENTATIA LA ADRESA aurelia.marin.br@anofm.gov.ro si braila@anofm.gov.ro pana maine , 13.08.2021, ora11:00

Număr anunț
DA28560658
Autoritate contractantă
AGENTIA JUDETEANA PENTRU OCUPAREA FORTEI DE MUNCA BRAILA (CUI 11401237)
Furnizor / câștigător
CENTRUL DE CONSULTANŢĂ ŞI STUDII EUROPENE SRL (CUI 17253210)
Cod CPV
80530000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.788 RON
Valoare atribuită
11.788 RON
Data publicării
12.08.2021 00:00
Data finalizării
16.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.788 RON

din 11.788 RON estimat