Atribuită
Cumpărare directă
1 Comunicarea in managementul organizatiei - 9786065055445 de Andreea Fortuna Schiopu (2012) [Editura ASE] (409143) 1 Management strategic. Notiuni, teorii, ipoteze - 9786063403095 de Bogdan Gabriel Nistoreanu (2019) [Editura ASE] (380351) 1 Understanding Markets and Strategy - 9780749471521 de Malcolm Morley (2014) [Editura Kogan Page] (237038) 1 Start Your Business in 7 Days - 9780670920655 de James Caan (2013) [Penguin Group] (246586) 1 Strategic Marketing - 9780199684090 de Douglas West (2015) [Oxford University Press Academ] (253083) 1 Sport Inc. - 9781787290136 (2019) [Yellow Jersey Press] (363498) 1 Social Media and Sports - 9781492592082 de Galen Clavio (2020) [Editura Human Kinetics] (403452) 1 Business of Sport Management - 9780273721338 de John Beech (2013) [Pearson FT Prentice Hall] (247041) 1 Research Methods for Sport Management - 9780415572569 de James Skinner (2014) [Editura Taylor & Francis] (236765) 1 Routledge Handbook of Sports Development - 9780415479950 (2013) [Editura Taylor & Francis] (234350) 1 Strategic Sports Event Management - 9780415532792 de Guy Masterman (2014) [Editura Taylor & Francis] (236759)
- Număr anunț
- DA28610527
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA NATIONALA DE EDUCATIE FIZICA SI SPORT (CUI 4267192)
- Furnizor / câștigător
- LIBRĂRIE . NET SRL (CUI 13784260)
- Cod CPV
- 22110000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.259 RON
- Valoare atribuită
- 2.259 RON
- Data publicării
- 23.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 24.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.