Atribuită Cumpărare directă

2 Tiganiada sau Tabara tiganilor - 9789732110430 de Ion Budai Deleanu (2018) [Editura Minerva] (312312) 2 Prin foc si sabie. Vol I+II (editie de buzunar) - 9789734683017 de Henryk Sienkiewicz, Stan Velea (2020) [Editura Polirom] (393311) 2 Pogromul de la Iasi - 9789734684991 de Radu Ioanid (2021) [Editura Polirom] (407055) 2 Epoca intunecarii. Cum a distrus crestinismul lumea clasica - 9789735066048 de Dionisie Constantin Pirvuloiu, Catherine Nixey (2019) [Editura Humanitas] (377013) 3 Amintiri. Ce am auzit de la altii. Din copilarie. Din prima tinerete - 9789735050856 de Radu Rosetti (2016) [Editura Humanitas] (192019) 2 Binecuvantati fie spionii. Istoria secreta a Mossad-ului de la origini pana in 1999 - 9786067936902 de Gordon Thomas (2019) [Editura Corint] (376857) 2 La portile Leningradului. Amintiri de pe Frontul de Est - 9786069507889 de Carmen Ion, William Lubbeck (2021) [Editura Corint] (405187) 2 In infernul de la Stalingrad. Marturii ale soldatilor germani - 9786067939811 de Anca Irina Ionescu, Reinhold Busch (2021) [Editura Corint] (408569) 2 Madame Claude. O lume secreta a placerii, privilegiilor si puterii - 9786069507834 de William Stadiem, Claudia Roxana Olteanu (2021) [Editura Corint] (398656) 2 Evadare de la Auschwitz - 9786067936049 de Joel C. Rosenberg, Sorin Serb (2019) [Editura Corint] (363529) 2 Zahei Orbul - 9786067105278 de Vasile Voiculescu (2018) [Art] (352488) 2 Lostrita. Antologie de proza fantastica - 9786067105186 de Vasile Voiculescu (2018) [Ar

Număr anunț
DA28605488
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL DEJ (CUI 4349179)
Furnizor / câștigător
LIBRĂRIE . NET SRL (CUI 13784260)
Cod CPV
22113000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.498 RON
Valoare atribuită
2.498 RON
Data publicării
23.08.2021 00:00
Data finalizării
24.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.498 RON

din 2.498 RON estimat