Atribuită
Cumpărare directă
1 Redusi la tacere - 9786068631080 de Kristina Ohlsson (2014) [Editura Univers] (214282) 1 Legaturi de sange - 9789734682805 de Michel Bussi (2020) [Editura Polirom] (395063) 1 Nocturna - 9786064310484 de Maya Motayne, Antuza Genescu (2021) [Editura Nemira] (401949) 2 Jurnalul Annei Frank - 9789735070786 de Anne Frank (2016) [Editura Humanitas] (173014) 1 Alienistul - 9786067936100 de Monica Serban, Caleb Carr (2019) [Editura Corint] (364383) 3 Cazul Magheru - 9786067104486 de Mihail Drumes (2017) [Art] (289646) 1 Sase ani, roman - 9789734729630 de Harlan Coben, Dan Balanescu (2019) [Editura Paralela 45] (374363) 1 Hipnotizatorul - 9789734731411 de Lars Kepler, Bogdan Ghiurco (2020) [Editura Paralela 45] (379807) 1 Bridgerton. Oferta unui gentleman. Povestea lui Benedict - 9786063372940 de Julia Quinn, Bianca Paulevici (2021) [Editura Litera] (406865) 1 Bridgerton. Indragostita de domnul Bridgerton. Povestea lui Colin. Volumul 4 - 9786063373053 de Julia Quinn, Anca Mihailescu (2021) [Editura Litera] (408635) 1 Bridgerton. Lui Sir Phillip, cu dragoste. Povestea lui Eloise. Volumul 5 - 9786063373060 de Julia Quinn, Irina Fulger (2021) [Editura Litera] (408524) 1 Secrete intunecate - 9786063373244 de Andreea Nastase, Lisa Jewell (2021) [Editura Litera] (405573) 1 Bridgerton. Eu si ducele - 9786063371394 de Julia Quinn, Anca Gabriela Marin (2021) [Editura Litera] (399286) 1 Fecioarele - 9786063375415 de Alex Michaelides (2021) [Editura Litera] (407491) 1 O minciuna perfecta - 97
- Număr anunț
- DA28569387
- Autoritate contractantă
- CENTRUL CULTURAL NICOLAE IORGA (CUI 31213963)
- Furnizor / câștigător
- LIBRĂRIE . NET SRL (CUI 13784260)
- Cod CPV
- 22113000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.716 RON
- Valoare atribuită
- 3.716 RON
- Data publicării
- 16.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 17.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.