Atribuită Cumpărare directă

2 Jurnal 1935-1944 - 9789735053079 de Mihail Sebastian (2016) [Editura Humanitas] (276771) 12 Nostalgia - 9789735070731 de Mircea Cartarescu (2021) [Editura Humanitas] (19205) 7 Hronicul si cantecul varstelor - 9789735060404 de Lucian Blaga (2012) [Editura Humanitas] (183083) 3 Orasul cu salcami - 9786068395395 de Mihail Sebastian (2013) [Editura Gramar] (194422) 2 Mihail Sebastian: teatrul si interogatiile eticii - 9786064903983 de Tiberius Vasiniuc (2020) [Editura Eikon] (399816) 2 Jocul de-a vacanta. Ediție bilingva bengali-romana. - 9789738185326 de Mihail Sebastian (2020) [Editura Cununi de Stele] (395225) 3 Teatru - 9786068023984 de Mihail Sebastian (2017) [Editura Cartex] (303537) 6 Opere VI. Zodia Scafandrului - 9789734725618 de Mircea Nedelciu (2017) [Editura Cartea Romaneasca Educational] (296434) 2 Opere IV - Tratament fabulatoriu - 9789734722372 de Mircea Nedelciu (2016) [Editura Cartea Romaneasca Educational] (278506) 3 Opere II - 9789734721078 de Mircea Nedelciu (2015) [Editura Cartea Romaneasca Educational] (255451) 2 Opere V. Femeia in rosu - 9789734724635 de Mircea Nedelciu (2014) [Editura Cartea Romaneasca Educational] (287747) 5 Invitatia la vals - 9786067107791 de Mihail Drumes (2021) [Editura Art] (394988)

Număr anunț
DA28561024
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC SPIRU HARET MOINESTI (CUI 4278000)
Furnizor / câștigător
LIBRĂRIE . NET SRL (CUI 13784260)
Cod CPV
22113000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.467 RON
Valoare atribuită
1.467 RON
Data publicării
12.08.2021 00:00
Data finalizării
12.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.467 RON

din 1.467 RON estimat