Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de asigurare la incendiu si alte riscuri pentru urmatoarele echipamente hardware: - Router tip I Huawei AR 1220C-4 buc, - Router tip II Huawei AR 1220E-1 buc, - Server tip I HPE Proliant DJ380G9- 2 buc. Suma asigurata = 69492 lei. prima de asigurare 360 lei. Perioada de valabilitate 12 luni, începând cu data de 27.09.2021. Modalitatea de plata: integrala.
- Număr anunț
- DA28628588
- Autoritate contractantă
- PARCHETUL DE PE LANGA TRIBUNALUL ARGES (CUI 4318059)
- Furnizor / câștigător
- OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
- Cod CPV
- 66510000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 360 RON
- Valoare atribuită
- 360 RON
- Data publicării
- 26.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 26.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.