Atribuită Cumpărare directă

Tip asigurare – CASCO Autoturism CITROEN BERLINGO An fabricatie 2004 Valabilitate: 09.09.2021 – 08.09.2022 Prima de asigurare – 319 EUR/ 1575 LEI

Număr anunț
DA28625164
Autoritate contractantă
DIRECTIA PENTRU AGRICULTURA JUDETEANA VALCEA (CUI 37210141)
Furnizor / câștigător
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.575 RON
Valoare atribuită
1.575 RON
Data publicării
25.08.2021 00:00
Data finalizării
25.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.575 RON

din 1.575 RON estimat