Atribuită
Cumpărare directă
Date despre asigurare/acoperiri: VOLKSWAGEN, Nr. de inmatriculare: B90WXO, Serie de Sasiu: WV2ZZZ7HZDH022613, capacitate cilindrica: 1968 cmc, 103 KW, an de fabricatie: 2013. 4) Valabilitate: 22.08.2021 – 21.08.2022 5) Prima de asigurare: 471 Ron 6) Conditii de plata: integral Date despre asigurare/acoperiri: SKODA, Nr. de inmatriculare: B03WXS, Serie de Sasiu: TMBAG7NE0H0027031, capacitate cilindrica: 1598 cmc, 81 KW, an de fabricatie: 2016. 4) Valabilitate: 26.08.2021 – 25.08.2022 5) Prima de asigurare: 706 Ron 6) Conditii de plata: integral
- Număr anunț
- DA28591616
- Autoritate contractantă
- Academia de Stiinte Agricole si Silvice "Gheorghe Ionescu-Sisesti (CUI 8313127)
- Furnizor / câștigător
- OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
- Cod CPV
- 66516100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.177 RON
- Valoare atribuită
- 1.177 RON
- Data publicării
- 19.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 19.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.