Atribuită Cumpărare directă

1) Autoritate Contractanta: SCOALA GENERALA ROMAN VIKTOR MARTINIS 2) Tip asigurare – RCA 3) Date despre asigurare/acoperiri – RCA/ HR05PST 4) Valabilitate: 01.09.2021- 31.08.2022 5) Prima de asigurare – 2.048 Ron 6) Conditii de plata

Număr anunț
DA28580156
Autoritate contractantă
Școala Gimnazială ”Roman Viktor” (CUI 4368057)
Furnizor / câștigător
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.096 RON
Valoare atribuită
4.096 RON
Data publicării
17.08.2021 00:00
Data finalizării
17.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.096 RON

din 4.096 RON estimat