Atribuită Cumpărare directă

Diverse produse alimentare,conform necesar nr. 1199 / 12.08.2021

Număr anunț
DA28565604
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE NEFROLOGIE "DR. CAROL DAVILA (CUI 4382469)
Furnizor / câștigător
OLYMEL FLAMINGO FOOD SRL (CUI 25347278)
Cod CPV
15800000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.322 RON
Valoare atribuită
3.322 RON
Data publicării
13.08.2021 00:00
Data finalizării
13.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.322 RON

din 3.322 RON estimat