Atribuită
Cumpărare directă
Tip aparat Monosplit Kit instalare inclus Da Capacitate de racire (BTU/h) 12000 Clasa energetica racire A++ Clasa energetica de incalzire A+ Capacitate de incalzire (BTU/h) 12000 Numar de filtre 1 Suprafata acoperita (m2) 35 Trepte de ventilare 3 Temporizator pornit/oprit Da Tip filtru Lavabil Numar de flapsuri la unitatea interioara 1 Conectivitate Wi-Fi Nu Functii standard Dezumidificare, Incalzire, Racire Facilitati Indicator temperatura LED Functii / Optiuni Auto restart, Self-diagnosis, Sleep mode, Turbo, Anti-fungus, Autocuratare, iFeel Continut pachet Unitate externa, Unitate interna, Telecomanda, Kit instalare, Manual Caracteristici tehnice Consum anual de energie (kWh) Racire: 184; Incalzire: 826 Dezumidificare (l/h) 1.4 Putere consumata la racire (W) 3500 Putere consumata la incalzire (W) 3500 Coeficient de randament sezonier la racire - SEER (W/W) 6.1 Coeficient de randament sezonier la incalzire - SCOP (W/W) 4.07 Nivel zgomot unitate exterioara (dB) 59 Nivel zgomot unitate interioara (dB) 53 Agent de racire R32 Altele Culoare unitatea exterioara Alb Culoare unitatea interioara Alb Dimensiuni unitatea interioara (L x A x I cm) 75 x 20 x 28.5 Dimensiuni unitatea exterioara (L x A x I cm) 73 x 28.5 x 54.5 Greutate unitatea interioara (Kg) 8 Greutate unitatea exterioara (Kg) 25 Garantie Garantie comerciala 36 luni Garantie de conformitate 36 luni
- Număr anunț
- DA28581632
- Autoritate contractantă
- BAZA DE APROVIZIONARE, GOSPODARIRE SI REPARATII (CUI 4193079)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 39717200-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.121 RON
- Valoare atribuită
- 1.121 RON
- Data publicării
- 17.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 19.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.