Atribuită Cumpărare directă

COD PRODUS: UHDUE55TU7092UX Televizor LED Smart SAMSUNG 55TU7092, Ultra HD 4K, HDR, 138 cm Pret:2190 tva inclus/bucata-3 bucati COD PRODUS: LAPX515EABQ136T Laptop ASUS X515EA-BQ136T, Intel Core i3-1115G4 pana la 3.0GHz, 15.6" Full HD, 8GB, SSD 256GB, Intel UHD Graphics, Windows 10 Home S, argintiu Pret:2399,9 tva inclus/bucata-2 bucati COD PRODUS: HPSMY2613 Boxa portabila cu microfon Wireless MYRIA MY2613, Bluetooth, USB, Radio FM, negru Pret:349,9 tva inclus bucata-1 bucata

Număr anunț
DA28581245
Autoritate contractantă
Scoala gimnaziala"GEORGE ENESCU" Navodari (CUI 4700970)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
30213000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.848 RON
Valoare atribuită
9.848 RON
Data publicării
17.08.2021 00:00
Data finalizării
18.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.848 RON

din 9.848 RON estimat