Atribuită Cumpărare directă

Cuptor incorporabil GORENJE BOS737E301X, Electric, Autocuratare AquaClean, 71 l, Clasa A, negru-inox

Număr anunț
DA28497534
Autoritate contractantă
COMUNA SENDRICENI (PRIMARIA COMUNEI SENDRICENI) (CUI 3571575)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
42214100-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.015 RON
Valoare atribuită
1.015 RON
Data publicării
02.08.2021 00:00
Data finalizării
03.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.015 RON

din 1.015 RON estimat