Atribuită
Cumpărare directă
Autoritatea contractantă: MUNICIPIUL ONEŞTI, cu sediul în Oneşti, B-dul Oituz, nr. 17, jud. Bacău, tel: 0234.324243, fax: 0234.313911, email: primarie@onesti.ro, achizitii@onesti.ro, cod fiscal 4353250, cont bancar RO82TREZ06224660220XXXXX, deschis la Trezoreria Oneşti, reprezentata legal prin P R I M A R– Victor Laurentiu Neghina , intentioneaza sa achizitioneze:1 bucata Telefon APPLE iPhone 12 5G, 256GB, White + asigurare 2 ani + Carcasa cu MagSafe pentru Apple iPhone 12 Pro/iPhone 12, MHLM3ZM/A, transparenta. Achizitia se efectueaza în conformitate cu prevederile art. 7, din Legea 98/2016 - privind achiziţiile publice si Anexa la H.G. nr. 395/2016 pentru aprobarea Normelor metodologice de aplicare a prevederilor referitoare la atribuirea contractului de achiziţie publică/acordului- cadru din Legea nr. 98/2016 privind achiziţiile publice. Dupa Deliberare, acceptul autoritatii contractante pe SEAP reprezinta COMANDA FERMA. Acceptul operatorului economic reprezinta acceptul asupra folosirii datelor personale in vederea efectuarii achizitiei publice. specificatii tehnice: Dual SIM, sistem de operare IOS, numar nuclee 6, model procesorApple A 14 Bionic, tehnologii 3G,4 G, 5 G, conectivitate Wi- Fi Bluetooth NFC GPS, culoare alba, dimensiuni 71.5 X 146,7 X 7,4 mm, greutate 164g, protectie Waterproof. Produsul va fi insotit de certificat de calitate/ conformitate, certificat de garantie , poliat de asigurare pentru 2 ani, instructiuni de folosire in limba romana, etc.
- Număr anunț
- DA28493997
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL ONESTI (CUI 4353250)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 32250000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.881 RON
- Valoare atribuită
- 4.881 RON
- Data publicării
- 02.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 03.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.