Atribuită Cumpărare directă

Revizie anuala Dacia DUSTER - BC 55 CLB (conf. referat nr.25833/16.08.2021- Paduraru Gheorghe)

Număr anunț
DA28607237
Autoritate contractantă
ORASUL BUHUSI (CUI 4535953)
Furnizor / câștigător
DAREN AUTOMOBILE S.R.L. (CUI 15934070)
Cod CPV
50110000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
988 RON
Valoare atribuită
988 RON
Data publicării
23.08.2021 00:00
Data finalizării
23.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

988 RON

din 988 RON estimat