Atribuită
Cumpărare directă
CARACTERISTICI GENERALE • Functii: Purificare, Dezumidificare, Încalzire, Racire, Ventilatie • Capacitate: 48000 BTU • Compresor: Inverter • Capacitate racire: 48.500 BTU • Capacitate incalzire: 54.600 BTU • Putere racire: 13.4 kW • Putere incalzire: 15.5 kW • SEER: 5.8 • SCOP: 4.1 • Clasa energetica racire: A++ • Clasa energetica incalzire: A Kit montaj inclus in pret. Manopera montaj inclusa in pret.
- Număr anunț
- DA28655214
- Autoritate contractantă
- Universitatea Stefan cel Mare Suceava (CUI 4244423)
- Furnizor / câștigător
- NETCOM ACTIV SRL (CUI 13151595)
- Cod CPV
- 39717200-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.801 RON
- Valoare atribuită
- 9.801 RON
- Data publicării
- 31.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 01.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.