Atribuită Cumpărare directă

Servicii de proiectare a sistemelor de supraveghere la imobilele din str. Oituz nr. 15 și din str. Ion Grămadă nr. 1-3, conform cerințelor din Caietul de sarcini atașat. Proiectul va trebui realizat de către o firmă specializată (licențiată), în conformitate cu reglementările legale în vigoare și avizat de organele de poliție. Prin acceptarea prezentei achiziții directe, vă asumați respectarea tuturor cerințelor din Caietul de sarcini atașat.

Număr anunț
DA28627058
Autoritate contractantă
JUDEȚUL SUCEAVA (CUI 4244512)
Furnizor / câștigător
NETCOM ACTIV SRL (CUI 13151595)
Cod CPV
79930000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.000 RON
Valoare atribuită
5.000 RON
Data publicării
25.08.2021 00:00
Data finalizării
26.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.000 RON

din 5.000 RON estimat