Atribuită Cumpărare directă

Igienizare UI (desprafuire, curatare filtre, spalare cu detergent, aplicare odorizant - solutii igienizare incluse) buc 13 Verificare presiune instalatie buc 13 Verificare traseu scurgere ans 13 Verificare functionare AC rece/cald ans 13 BICOM

Număr anunț
DA28596207
Autoritate contractantă
Universitatea Stefan cel Mare Suceava (CUI 4244423)
Furnizor / câștigător
NETCOM ACTIV SRL (CUI 13151595)
Cod CPV
50800000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.212 RON
Valoare atribuită
2.212 RON
Data publicării
19.08.2021 00:00
Data finalizării
20.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.212 RON

din 2.212 RON estimat