Atribuită
Cumpărare directă
Capacitate de racire (BTU) 18000 Inverter Da Clasa de energie racire A++ Clasa de energie incalzire A+ Temperatura minima (- C) -15 Temperatura maxima (+ C) 53 Incalzire Da Dezumidificare Da Racire Da Ventilare Da Functii speciale Wi-fi Greutate unitate exterioara (kg) 35 Greutate unitate interioara (kg) 11 Dimensiuni unitate exterioara (mm) 920 x 602 x 380 Dimensiuni unitate interioara (mm) 920 x 306 x 195 Zgomot unitate exterioara (dB) 50 Zgomot unitate interioara (dB) 41 Tensiune alimentare 230 V Agent de racire R32 Culoare Alb
- Număr anunț
- DA28558644
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU SUCEAVA (CUI 4244954)
- Furnizor / câștigător
- NETCOM ACTIV SRL (CUI 13151595)
- Cod CPV
- 39717200-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.193 RON
- Valoare atribuită
- 4.193 RON
- Data publicării
- 12.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 13.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.