Atribuită Cumpărare directă

Tehnologii suportate: HDCVI/AHD/TVI/CVBS/IP Intrari video analogice: 16x canale Intrari video IP: 16 + 16 canale, rezolutie pana la 8 Mp/canal Iesiri video: 1x HDMI, 1x VGA Rezolutie redare: HDMI: 3840 × 2160, 1920 × 1080, 1280 × 1024, 1280 × 720 Cortp C

Număr anunț
DA28545911
Autoritate contractantă
Universitatea Stefan cel Mare Suceava (CUI 4244423)
Furnizor / câștigător
NETCOM ACTIV SRL (CUI 13151595)
Cod CPV
32235000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.100 RON
Valoare atribuită
2.100 RON
Data publicării
10.08.2021 00:00
Data finalizării
11.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.100 RON

din 2.100 RON estimat