Atribuită
Cumpărare directă
Caracteristici: Montare: aplicata Senzor monitorizare: NO/NC Indicator stare: LED (rosu, verde) Material : aluminiu anodizat, contraplaca: otel Protectie curent invers: Da Accesorii incluse: Suruburi, suport ”I” Aplicabilitate: Ferestre, usi Tensiune de alimentare: 12/24VDC, consum : 520/260 mA Forta retinere: 280 kgf (2745N) Temperatura de functionare: -10°C~55°C, umiditate: <90% Lungime magnet: 250mm Latime magnet: 27.4mm Inaltime magnet: 48.7mm Lungime contraplaca: 180mm Latime contraplaca: 39mm Grosime contraplaca: 13mm Masa bruta: 2.1 kg
- Număr anunț
- DA28545887
- Autoritate contractantă
- Universitatea Stefan cel Mare Suceava (CUI 4244423)
- Furnizor / câștigător
- NETCOM ACTIV SRL (CUI 13151595)
- Cod CPV
- 42961100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.008 RON
- Valoare atribuită
- 1.008 RON
- Data publicării
- 10.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 11.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.