Atribuită Cumpărare directă

Motorina 0.001% sulf pentru motoare Euro 5, prețul de vânzare este prețul la pompa din ziua alimentarii autovehiculelor clientului. Logan 200 l x 4,76 lei/l Duster 200 l x 4,76 lei/l Iveco 400 l x 4,76 lei/l Autogreder 750 l x 4,76 lei/l Buldoexcavator 750 l x 4,76 lei/l

Număr anunț
DA28576171
Autoritate contractantă
COMUNA PUIESTI (PRIMARIA COMUNEI PUIESTI VASLUI) (CUI 3394317)
Furnizor / câștigător
LUKOIL ROMANIA SRL (CUI 10547022)
Cod CPV
09134200-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.948 RON
Valoare atribuită
10.948 RON
Data publicării
17.08.2021 00:00
Data finalizării
23.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.948 RON

din 10.948 RON estimat