Atribuită
Cumpărare directă
Registru control flux tehnologic Rm. Valcea - registru 100 file X4, t2 3x63.03 lei Registru control flux tehnologic Rapuroasa - registru 100 file X4, t2 2x63.03 lei Registru de analiza (sursa Bradisor) - registru 100 file X4,t2 1x63.03 lei Registru de analiza - registru 100 file X4, t2 2x63.03 lei Registru de analize fizico-chimice retea distributie - Retea Vaideeni - registru 100 file X4, t2 1x63.03 lei Registru de analize fizico-chimice retea distributie - Retea Olanesti - registru 100 file X4, t2 1x63.03 lei Registru de analize fizico-chimice retea distributie - Retea Izvorul Rece - registru 100 file X4, t2 1x63.03 lei Registru de analize fizico-chimice retea distributie - Retea Dragasani - registru 100 file X4, t2 1x63.03 lei Caiet de lucru duritate - registru 100 file A5, t2 2x31.93 Caiet de lucru substante organice - registru 100 file A5, t2 2x31.93 Caiet de lucru cloruri - registru 100 file A5, t2 2x31.93 Registru analize bacteriologice - registru 100 file X4, t2 1x63.03 lei Caiet de lucru parametrii bacteriologici - registru A4, t2 2x63.03 lei Caiet dictando - registru A5, t2 10x31.93 lei Registrele sunt executate pe hartie offset 60g., coperta din carton legatorie de 1.5, coperta interioara hartie 170g, capsate
- Număr anunț
- DA28588791
- Autoritate contractantă
- APAVIL SA (CUI 16468149)
- Furnizor / câștigător
- VIGASO SRL (CUI 15353175)
- Cod CPV
- 22800000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.456 RON
- Valoare atribuită
- 1.456 RON
- Data publicării
- 18.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 19.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.