Atribuită Cumpărare directă

HDD extern SEAGATE 5 TB, Expansion, 2.5 inch, USB 3.0, negru, cod: STEA5000402 Garantie 24 luni Conform notei de comandă nr. 4637/A/24/04.08.2021

Număr anunț
DA28522866
Autoritate contractantă
CURTEA DE APEL GALATI (CUI 17043103)
Furnizor / câștigător
DINALUCRI SRL (CUI 14509820)
Cod CPV
30233132-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
468 RON
Valoare atribuită
468 RON
Data publicării
05.08.2021 00:00
Data finalizării
05.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

468 RON

din 468 RON estimat