Atribuită Cumpărare directă

Achizitie produse papetarie : AGENDA - 22 BUC, AGENDA - 4 BUC, AGENDA - 5 BUC, AGENDA - 2 BUC, SET PIX - 1 BUC, REZERVA - 2 BUC, SET PIX - 1 BUC, PIX - 18 BUC, PIX - 22 BUC, SET PIX - 1 BUC, AGENDA - 1 BUC, REZERVA - 1 BUC ,ORDIN DEPLASARE - 2 BUC, HARTIE XEROX - 1 BUC, FOLIE PVC - 500 BUC, DOSAR PVC - 150 BUC, PIX - 25 BUC, BIBLIORAFT - 8 BUC.

Număr anunț
DA28538012
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA TIMBOESTI (CUI 18974762)
Furnizor / câștigător
UNIVERSAL IMPEX SRL (CUI 1445031)
Cod CPV
30192000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.639 RON
Valoare atribuită
1.639 RON
Data publicării
09.08.2021 00:00
Data finalizării
10.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.639 RON

din 1.639 RON estimat