Atribuită Cumpărare directă

Test pentru nitrat Metoda: colorimetrica cu bezi de testare (ambalate individual) 10 - 25 - 50 - 100 - 250 - 500 mg/l NO3? MQuant™ Kit pentru 1000 stripuri

Număr anunț
DA28561121
Autoritate contractantă
Centrul Medical de Diagnostic, Tratament Ambulatoriu si Medicina Preventiva (CUI 4283325)
Furnizor / câștigător
MERCK ROMANIA SRL (CUI 20631065)
Cod CPV
33696300-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.334 RON
Valoare atribuită
1.334 RON
Data publicării
12.08.2021 00:00
Data finalizării
13.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.334 RON

din 1.334 RON estimat