Atribuită
Cumpărare directă
Merckoquant® duritate totala Merckoquant® duritate totala strip-uri ambalate individual, cu 4 zone de reactie, pentru determinare colorimetrica duritate totala; <3 - >4 - >7 - >14 - >21°d <4 - >5 - >9 - >18 - >26°e <5 - >7 - >12 - >25 - >37°f MQuant™ 1000 strip
- Număr anunț
- DA28561061
- Autoritate contractantă
- Centrul Medical de Diagnostic, Tratament Ambulatoriu si Medicina Preventiva (CUI 4283325)
- Furnizor / câștigător
- MERCK ROMANIA SRL (CUI 20631065)
- Cod CPV
- 33696300-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.251 RON
- Valoare atribuită
- 1.251 RON
- Data publicării
- 12.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 13.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.