Atribuită
Cumpărare directă
Aprov.- BSMIL-nr.necesar 15477/02.08.2021-L-Glutamic acid for biochemistry, pH 3.0 - 3.5 (8.6 g/l, H₂O, 25 °C), 250 gr., STEARIC ACID FOR SYNTHESIS 500 G, Ambalaj sticla 2.5 L, Concentratie acid: min. 85% Specificatie conform cerintelor ACS, ISO, Ph Eur. Ambalaj 1 L., Specificatie conform ISO. Ambalaj de 2.5 L, din polietilena de inalta densitate., N-ALLYLTHIOUREA FOR SYNTHESIS
- Număr anunț
- DA28513590
- Autoritate contractantă
- AQUABIS BISTRITA-NASAUD (CUI 566787)
- Furnizor / câștigător
- MERCK ROMANIA SRL (CUI 20631065)
- Cod CPV
- 33696300-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.175 RON
- Valoare atribuită
- 2.175 RON
- Data publicării
- 04.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 05.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.