Atribuită
Cumpărare directă
Aprov.- BSMIL-nr.necesar15470/02.08.2021- crist. pentru analiză EMSURE® ACS, Kit de determinare nitrit în apa dulce si apa de mare Metoda: colorimetrica cu card de culoare 0.05 - 0.15 - 0.25 - 0.50 - 1.0 mg/l NO2? MColortest™ Kit pentru 100 teste, Ambalaj plastic 1 kg, standard trasabil NIST; ambalaj de 500 ml., Metoda: colorimetrica cu card de culoare si bloc comparator cu fiole de reactie scurte 0.03 - 0.06 - 0.10 - 0.15 - 0.2 - 0.3 - 0.4 - 0.5 - 0.7 mg/l CN? MColortest™, Ambalaj plastic 1 kg
- Număr anunț
- DA28513268
- Autoritate contractantă
- AQUABIS BISTRITA-NASAUD (CUI 566787)
- Furnizor / câștigător
- MERCK ROMANIA SRL (CUI 20631065)
- Cod CPV
- 33696300-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.378 RON
- Valoare atribuită
- 2.378 RON
- Data publicării
- 04.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 05.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.