Atribuită Cumpărare directă

1. Filtru Prepak L1 - 2 buc. 2. Filtru Progard XL-S-C - 4 buc. 3. Filtru de aer MPKXc - 2 buc. Prețurile propuse sunt conform ofertei dvs. nr. 0923132525-0 din 27.07.2021

Număr anunț
DA28500594
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
Furnizor / câștigător
MERCK ROMANIA SRL (CUI 20631065)
Cod CPV
42912310-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.592 RON
Valoare atribuită
15.592 RON
Data publicării
03.08.2021 00:00
Data finalizării
05.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.592 RON

din 15.592 RON estimat