Atribuită
Cumpărare directă
LUCRĂRI de construcții pentru obiectivul ”Teren de Sport Multifuncțional” la Școala Profesională ”Ion Pillat” Dorohoi în cadrul proiectului „Rețea educațională transfrontalieră între Județul Botoșani (România) și Raionul Hliboca (Ucraina)”, 2SOFT/1.1/112 conform cerintelor din ADV1221614/17.06.2021
- Număr anunț
- DA28576008
- Autoritate contractantă
- JUDETUL BOTOSANI (CUI 3372955)
- Furnizor / câștigător
- ALERO SRL (CUI 11275970)
- Cod CPV
- 45212221-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 370.500 RON
- Valoare atribuită
- 370.500 RON
- Data publicării
- 17.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 19.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.