Atribuită
Cumpărare directă
Lucrarile cuprind lucrari de gletuire, zugravire, reparatii glafuri, sape, sape autonivelante, montaj gresie si parchet laminat conform referatului de necesitate nr. 6750 din 17.08.2021 aprobat de conducatorul unitatii. Suprafata masurata a fost conform referatului de necesitate de 308,5 mp.
- Număr anunț
- DA28611941
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA COMUNA CAZASU (CUI 15955677)
- Furnizor / câștigător
- EAST POINT SRL (CUI 15048961)
- Cod CPV
- 45400000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 75.583 RON
- Valoare atribuită
- 75.583 RON
- Data publicării
- 24.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 24.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.