Atribuită Cumpărare directă

Calculator Sistem PC Interlink (Procesor Intel® Core™ i5-4570s (6M Cache, up to 3.60 GHz), Haswell, 16GB DDR3, 120GB SSD + 1TB HDD, Placa video Nvidia Geforce GT 710 2GB, DVD-RW, Cadou Tastatura + Mouse, Negru)

Număr anunț
DA28634779
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA AMZA PELEA BAILESTI (CUI 17187273)
Furnizor / câștigător
EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI 17563840)
Cod CPV
30000000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.217 RON
Valoare atribuită
1.217 RON
Data publicării
26.08.2021 00:00
Data finalizării
27.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.217 RON

din 1.217 RON estimat