Atribuită Cumpărare directă

Pachet IT format din : - 3 x UPS APC BV500I-GR, 500VA/300W, 4 x Schuko - 2 x SSD Western Digital 3D NAND, 500GB, SATA III 600 - 5 x Stick USB GOODRAM UTS2, 16GB, USB 2.0 (Negru) -1 x Switch D-Link DES-105

Număr anunț
DA28601241
Autoritate contractantă
COMUNA SFINTU GHEORGHE,JUDETUL IALOMITA (CUI 4365204)
Furnizor / câștigător
EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI 17563840)
Cod CPV
30000000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.512 RON
Valoare atribuită
1.512 RON
Data publicării
20.08.2021 00:00
Data finalizării
23.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.512 RON

din 1.512 RON estimat