Atribuită Cumpărare directă

Televizor LED Philips 109 cm (43") 43PFS5525/12, Full HD, CI+;Suport Perete Kruger&Matz KM1301, 32" - 55" (Negru)

Număr anunț
DA28544697
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII NATIONALE - UNITATEA MILITARA 02648 (CUI 4265868)
Furnizor / câștigător
EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI 17563840)
Cod CPV
32324000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.499 RON
Valoare atribuită
2.499 RON
Data publicării
10.08.2021 00:00
Data finalizării
11.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.499 RON

din 2.499 RON estimat