Atribuită Cumpărare directă

ACHIZITIE CONTAINERE 1100 L CONFORM COMANDA

Număr anunț
DA28619017
Autoritate contractantă
Comuna Crangu (CUI 4568594)
Furnizor / câștigător
EUROPLAST ROMANIA SRL (CUI 15785882)
Cod CPV
34928480-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.507 RON
Valoare atribuită
18.507 RON
Data publicării
24.08.2021 00:00
Data finalizării
26.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.507 RON

din 18.507 RON estimat