Atribuită Cumpărare directă

EFECTUARE INTRETINERE 500 ORE 428F2 0HWN01846 Oferta 1110279/12.08.2021

Număr anunț
DA28563856
Autoritate contractantă
Comuna Schitu (Consiliul Local Schitu Giurgiu) (CUI 5123632)
Furnizor / câștigător
BERGERAT MONNOYEUR SRL (CUI 11359868)
Cod CPV
50100000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.433 RON
Valoare atribuită
2.433 RON
Data publicării
13.08.2021 00:00
Data finalizării
16.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.433 RON

din 2.433 RON estimat