Atribuită
Cumpărare directă
Cablaj aferent unui sistem de avertizare efractie cu 7 senzori miscare inclusiv comunicator GSM pentru transmitere evenimente. Cablajul aferent include: -cablu alimentare-15 ml -cablu alarma 6x0.22- 90ml -Canal cablu- 16 ml -Copex- 20 ml -Comunicator GSM (Sim-ul se asigura de beneficiar)- 1 buc -Manopera instalare, transport- 1 buc Indeplinirea/Realizarea conditiilor privind garantia echipamentelor instalate si functionarea acestora. (garantie de buna executie)
- Număr anunț
- DA28537987
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR.2 PICIOR DE MUNTE-BOBOCI (CUI 29139954)
- Furnizor / câștigător
- SIAAS SERVICE SRL (CUI 15260297)
- Cod CPV
- 31625300-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.049 RON
- Valoare atribuită
- 1.049 RON
- Data publicării
- 09.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 12.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.