Atribuită
Cumpărare directă
Pix mecanism 30 buc. x 1.68 Pix unica folosinta 20 buc. x 1.00 Pix mecanism Parker 4 buc. x 43.61 Hartie xerox A4 180 top x 11.74 Foarfeca birou 2 buc. x 6.72 Capse 24/6 19 cut. x 1.68 Creion mecanic Rotring 3 buc. x 12.44 Mine creion Rotring 4 set x 3.53 Sfoara bumbac alba 3 ghem x 3.61 Creion corector 3 buc. x 5.72 Elastice 2 pungi x 3.78 Textmarke 6 buc. x 3.28 Tus stampila 1 buc. x 10.76 Rigla plastic color 10 buc. x 1.51 Ace gamalie 12 cut. x 2.02 Alonje 1 set x 5.25 Suport vertical dosare 10 buc. x 1.26 Ascutitoare metal 1 buc. x 3.87 Creion HB 10 buc. x 0.92 Agrafe birou 28mm color 25 cut. x 1.68 Banda adeziva 48 mm x 66 m 2 buc. x 3.19 Agrafe birou 50mm color 10 cut. x 3.36 Textmarker 12 buc. x 3.28 Post-it 75*75 10 buc. x 2.52 Banda adeziva lata 1 buc. x 3.19 Fluid corector cu pensula 6 buc. x 4.03 Pix Schneider 10 buc. x 2.69 Pix Pilot V7 4 buc. x 5.80 Marker 2 capete 12 buc. x 3.28 Separatoare carton 300 buc. x 0.21 Film index 5 culori 45*12mm 10 buc. x 2.94 Lipici solid 40g Milan 5 buc. x 4.37 Agrafe birou 78 mm 10 cut. x 6.05 Suport vertical plastic 1 buc. x 12.52 Decapsator 1 buc. x 4.37 Elastice late 10 pungi x 2.44
- Număr anunț
- DA28652951
- Autoritate contractantă
- SECOM S.A. - DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 1605884)
- Furnizor / câștigător
- ARION SRL (CUI 1616816)
- Cod CPV
- 30192000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.070 RON
- Valoare atribuită
- 3.070 RON
- Data publicării
- 31.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 01.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.