Atribuită Cumpărare directă

3BUC VOPSEA LAVABILA 15L;10BUC VOPSEA EMAIL;3BUC BROASCA USA;5BUC DILUANT;2BUC AMORSA.

Număr anunț
DA28503604
Autoritate contractantă
CENTRUL JUDEȚEAN DE CULTURĂ ȘI ARTĂ OLT (CUI 40364680)
Furnizor / câștigător
COLOR CHIM SRL (CUI 1512025)
Cod CPV
44812000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.293 RON
Valoare atribuită
1.293 RON
Data publicării
03.08.2021 00:00
Data finalizării
04.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.293 RON

din 1.293 RON estimat