Atribuită Cumpărare directă

200 buc SERVETELE TIP Z ALB 2 STRATURI 150 FOI/PACH STANDARD PACH 4.25 lei+tva/BUC 50 buc SACI MENAJ 120LITRI 10 BUCATI/SET IDEAL - CU SNUR NEGRU - 6,49 lei+tva/BUC

Număr anunț
DA28601492
Autoritate contractantă
Consiliul Economic si Social (CUI 10464660)
Furnizor / câștigător
AAA BIROTICA SRL (CUI 15777588)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.174 RON
Valoare atribuită
1.174 RON
Data publicării
20.08.2021 00:00
Data finalizării
23.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.174 RON

din 1.174 RON estimat