Atribuită
Cumpărare directă
PLACA Captura Video Grabber Logilink VG0001 http://www.logilink.eu/showproduct/VG0001A.htm Digitizes audioand video signals Interface: USB 2.0 A male Connector A/V 1: RCA composite (S-VHS) Connector A/V 2: S-Video IN PAL: 720 x 576 @ 25 fps IN NTSC: 720 x 480 @ 30 fps PC Display: 1024 x 768 or higher Format: MPEG 2 Suitable for Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
- Număr anunț
- DA28634214
- Autoritate contractantă
- Ministerul Afacerilor Interne - Unitatea Speciala de Aviatie Bucuresti (CUI 13495254)
- Furnizor / câștigător
- AXA COMPUTERS GRUP S.R.L. (CUI 17042388)
- Cod CPV
- 30213100-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 300 RON
- Valoare atribuită
- 300 RON
- Data publicării
- 26.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 26.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.