Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de preluare, transport si eliminare deseuri periculoase de laborator , dupa cum urmeaza: -preluare, incarcare, transport si masurare radioactivitate - 909,66 lei -deseuri substante chimice identificate - 3 kg brut, 12,29 lei/ kg -deseuri de substante chimice neidentificate - 45 kg brut, 19,67 lei/kg
- Număr anunț
- DA28526457
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
- Furnizor / câștigător
- SETCAR SA (CUI 6873861)
- Cod CPV
- 90523000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.831 RON
- Valoare atribuită
- 1.831 RON
- Data publicării
- 06.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 10.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.