Atribuită Cumpărare directă

cerneala invizibila bifluorescenta cu uscare UV Galben 365nm / Verde 254nm cod 12222UF

Număr anunț
DA28655726
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA "IMPRIMERIA NATIONALA" S.A. (CUI 2779625)
Furnizor / câștigător
QUANTUM PROTECT SRL (CUI 24173890)
Cod CPV
24950000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.030 RON
Valoare atribuită
10.030 RON
Data publicării
31.08.2021 00:00
Data finalizării
02.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.030 RON

din 10.030 RON estimat