Atribuită
Cumpărare directă
Achizitia , prin incheierea unei comenzi contract a serviciilor de evaluare tehnica a sistemelor mecanice, electrice si electronice pentru: - ATLAS 1200 LS 850 – numar masina 575.12.006 – an fabricatie 2012 - ATLAS 1200 LS 950 – numar masina 605.15.014 – an fabricatie 2015 - ATLAS 1200 LS – numar masina 605.19.032 – an fabricatie 2019 Serviciile de evaluare se vor efectua la sediul beneficiarului de catre tehnician al producatorului echipamentelor Blumer Maschinenbau AG impreuna cu specialist Quantum Protect si includ deplasarea tehnicianului din Elvetia si evaluarea echipamentelor .
- Număr anunț
- DA28611549
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA "IMPRIMERIA NATIONALA" S.A. (CUI 2779625)
- Furnizor / câștigător
- QUANTUM PROTECT SRL (CUI 24173890)
- Cod CPV
- 72253200-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 44.500 RON
- Valoare atribuită
- 44.500 RON
- Data publicării
- 24.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 25.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.