Atribuită Cumpărare directă

HARTIE KRAFT TRATATA CU PE - ROLE DE BANDARE Format: rola Latime: 15 mm Diametru interior: 76 mm Lungime rola: 600 m Cantitate minima per comanda -570 role (1 palet)

Număr anunț
DA28525080
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA "IMPRIMERIA NATIONALA" S.A. (CUI 2779625)
Furnizor / câștigător
QUANTUM PROTECT SRL (CUI 24173890)
Cod CPV
30199410-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
39.786 RON
Valoare atribuită
39.786 RON
Data publicării
06.08.2021 00:00
Data finalizării
09.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

39.786 RON

din 39.786 RON estimat