Atribuită
Cumpărare directă
PACHET PRODUSE CURATENIE 5L ARO CLOR CLASIC 6X 5.82 5L DETERGENT VASE LAMAIE 2X9.50 5L ARO SAPUN LICHID 2X8.54 5L MP DET PARDOSELI 6X14.93 5L MP DET VASE 2X15.25 2L CIF CREMA DE CURATAT 5X 18.14 1L ASEVI 12X7.79 500ML CIF CREMA 8X3.99 750ML DOMESTOS CITRUS 20X4.61 750ML DEZINF IGIENOL MARINE 10X9.45 750ML DOMESTOS PINE 20X4.61 200M ARO ROLA PROFESIONALA 2X12.42 750 ML NUFAR DEZINF UNIV TRIG 10X11.07 500ML DETTOL SORAY DEZ LAMA 3X8.45 500ML CIF DET BUCATARIE 5X6.01 55G DOMESTOS OD TOALETA OCEAN 5X4.42 ARO SET MOP BUMBAC 250G,3BUC 20X3.45 20KG SAVEX PARFUME 2IN1 FRESH 3X72.61 64BUC PURE SERVETELE 12X2.31 ARO 3X10 SACI MENAJ LDPE 120L 1X17.64 3 ARO LAVETE MICROFIBRA 9X 5.24 1L ARO CLOR PARFUMAT 1X9.42 3 ARO LAVETE UMEDE 12X5.63 1ARO CLOR PARFUMAT 1X 8.82 500 ML ALCOOL SANITAR MONA 2X30.10 6 ARO LAVETE BUMBAC 2X 6.90 6M EGEPACK HARTIE COPT 4X 3.52 20 COLI OTI HARTIE COPT 2X5.03 OSCAR 300 PUNGI ALIMENTARE 1KG 3X3.35 10 ARO LAVETE UNIVERSALE 20X5.94 ARO STANDARD 30 SACI MENAJ 25L 71X1.14
- Număr anunț
- DA28586669
- Autoritate contractantă
- Gradinita cu program prelungit nr 13 (CUI 4038903)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.810 RON
- Valoare atribuită
- 1.810 RON
- Data publicării
- 18.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 19.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.