Atribuită Cumpărare directă

PACHET ECHIPAMENT BUCATARIE TORK DOZ PROSOAPE INTERCALATE, SERV INTTERCALATE, CASA ARAGAZ 5 ARZ INOX, POLONIC INOX, SET PAHARE DIV, POLONIC, SPUMIERA INOX 12CM, SPUMIERA 14CM, STRECURATOARE, CADIX 6 FARF ADANCI, CADIX 6 FARF DESERT 19,5CM, CADIX 6 FARF INTINSE 25CM, FESTON SALATA, FESTON PLATOU, BOL MULTIF 15.6 , MADALINA PAHARE45ML, CARAFA BISTROT1L, CARAFA APA 0.5L, CAFETIERA +TV, PUBELA BIROU RAMA UNIV

Număr anunț
DA28586038
Autoritate contractantă
Comuna Magherani (Primaria Comunei Magherani) (CUI 4577878)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
39221000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.410 RON
Valoare atribuită
8.410 RON
Data publicării
18.08.2021 00:00
Data finalizării
19.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.410 RON

din 8.410 RON estimat