Atribuită Cumpărare directă

2 Lazi frigorifice 360 l

Număr anunț
DA28577607
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL MIOVENI (CUI 24972170)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
37414200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.311 RON
Valoare atribuită
2.311 RON
Data publicării
17.08.2021 00:00
Data finalizării
18.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.311 RON

din 2.311 RON estimat