Atribuită
Cumpărare directă
ACHIZITIE DIRECTA PACHET ALIMENTE: 125G ZUZU IAURT -14 TIPLE 1L ALPRO BAUTURA DIN MIGDALE-10 BUC 150G ALPRO IAURT SOIA-27 BUC 150G ALPRO SOIA PIERSICI-18 BUC 300G INEDIT TOFU -6 BUC 400G FORMA TOAST -8 BUC 10 KG PULPE PUI SUPERIOARE CU SPATE CG -5 BUC 2500G ETHRAS MASLINE NEGRE -4 BUC 1KG DERONI OREZ CAMOLINO-24 BUC 15G FL SCORTISOARA MACINATA-4 TIPLE 250G MADELEINES PRIMO CIOCOLATA-22 BUC 100G ARO PETIT BEURRE-50 SET 65G PARADISE BISCUITI FULGI -170 BUC 50G BELVITA MUSLI-10 SET (20 BUC / SET )
- Număr anunț
- DA28519763
- Autoritate contractantă
- CAMIN PENSIONARI (CUI 4540828)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.267 RON
- Valoare atribuită
- 1.267 RON
- Data publicării
- 05.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 05.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.